360° DÍJÍTAL TASARIM VE YAZILIM AJANSI
Ürün Çekimlerinden, Kurumsal Kimlik Tasarımlarınıza, E-Ticaret sistemlerinden
Web Site Tasarımlarına, Dijital Pazarlamadan, Mobil Uygulamalara kadar tüm ihtiyaçlarınız tek bir noktada.
İletişime Geçin Fiyat Teklifi Alın
360° DÍJÍTAL TASARIM VE YAZILIM AJANSI
Ürün çekimlerinden, kurumsal kimlik tasarımlarınıza, web site tasarımından,
dijital pazarlamaya kadar tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktada topluyoruz.
İletişime Geçin Fiyat Teklifi Alın

KAYNAĞIMIZ; TECRÜBELERÍMÍZ

VAGON MEDİA Dijital Tasarım ve Yazılım ajansı müşterilerine uzun soluklu ve kaliteyi benimsemiş bir yapı ile interaktif yayıncılık alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

2012 yılından bu yana müşterilerimize web tasarım, web programlama, teknik destek, e ticaret sistemleri, adwords reklamları, seo (arama motoru optimizasyonu), sosyal medya reklamları ve grafik tasarım alanında  konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

kurumsal-material01

PROJE

proje

Her projemize yaklaşımımız ciddiyet ve yeni fikirlerle oluşmaktadır.Projelerimizi araştırır, detaylandırır, süreçlerini belirler, analizini yapar, sorumluluklarını oluşturur, uygular ve başarıyı sağlamak için çalışırız.

TEKNOLOJİ

technology

İşlerimizde başarıya ulaşmamızı sağlar. Sürekli sektörümüzün gerektirdiği teknolojileri takip eder, ekip olarak parlak fikirlerimizi teknoloji ile bir bütün gibi kullanır, çalışmalarımızı ileriye dönük ve projelerle sürekli güncel tutarız.

TECRÜBE

tecrube

Yenilikçi Anlayışımız ile tecrübelerimizin bizim için önemi büyüktür. Verdiğimiz hizmetlere sürekli artılar katmaya, fikirlerimizi taze tutmaya ve müşterilerimizin isteklerine göre sonuç odaklı çalışmaya özen gösteririz.

SÜREKLİLİK

sureklilik

Projelerimizde teslim aşamasına kadar ne kadar özenli ve titiz çalışıyor, süreçlerde her zaman başarıyı sağlıyor olsakta, hizmetlerimizin devamını sağlamak ve talepleri yayın sonrasında da devam ettirebilmek için sürekli çalışıyoruz.