Kurumsal Web Tasarımı Nedir ?

vagonmedia-kapak-linkedin

KURUMSAL WEB SİTESİ TASARIMI NEDİR ?

Kurumsal web sitesi tasarımı firmaların dijital ortamında görselliği, kullanıcı deneyimini ve kolay yönetimini ön planda tutarak faaliyetlerini, firma bilgilerini, iletişim bilgilerini, ürünlerini veya hizmetlerini yayınlamak amacıyla yapılan web tanıtım aracıdır.

KURUMSAL WEB TASARIMI NASIL OLMALIDIR ?

Kurumsal web tasarımı firmanın kurumsal kimliği göz önünde bulundurularak renk skalası ve kurumsal çizgisiyle bütün bir yapıda olmalı ve buna bağlı olarak (UI&UX) kullanıcı ve yönetici arayüz tasarımları bu doğrultuda yapılmalıdır.

Kurumsal web tasarımı kullanıcı deneyimi sağlayan, geridönüşüm oranının yüksek, müşteri ile etkileşim açısından sürekli güncel ve içerik güncelleme işlemlerinin mümkün olduğunca kolay olması gerek bir yapıda olmalıdır.

Kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde istedikleri içeriklere ulaşabilmesi için görsel öğelerin kaliteli olması, web sitesinde yer alan buton ve yönlendirmelerin etkili olması gerekmektedir.

Potansiyel müşterilerin gezinme sırasında istedikleri içeriklere ulaşması halinde etkili yönlendirmelerle hızlı bir şekilde etkileşime geçebilmesi oldukça önemlidir.

KURUMSAL WEB SİTESİ GEREKSİNİMLERİ

› Responsive (Mobil Uyumlu)
› Kolay Yönetim Paneli
› Seo Uyumlu Altyapı
› Hızlı Etkileşim Modülleri
› UI&UX Önyüz Tasarımı
› Kurumsal Kimliğe Uygun Tasarım
› Entegre ve Modüler Sistem
› Kullanıcı Analizi ve Raporlama
E-Ticaret Sanal Pos Sistemleri
Maltepe Web Tasarım
T : +90 (216) 514 97 35 • G : +90 (534) 794 43 30
Cevizli Mahallesi Zuhal Caddesi Ritim Plaza B Blok Kat.13 No.129 – Maltepe / İstanbul – TR
www.vagonmedia.com • vagon@vagonmedia.com

Copyright © 2012
Vagon Media | Web Tasarım | Kurumsal Web Tasarım